آغاز ثبت نام و آزمون های سراسری 99

1398/08/19

از اخبار و شرایط داوطلبان کنکور سراسری سال 99 مطلع شوید

امسال هم مانند سال های گذشته غول بزرگ کنکور در نیمه بهمن ماه از راه می رسد و داوطلبان را به مبارزه دعوت می کند. برندگان این مسابقه به سوی سرنوشت رقم خورده پیش به سوی دانشگاه قدم خواهند برداشت. کنکور سراسری سال 99 و اخبار آن دارای نکاتی است که در این مقاله درباره آن صحبت می کنیم.

زمان ثبت نام کنکور سراسری سال 99

امسال هم مانند هر سال، سازمان سنجش در پی اطلاع رسانی به داوطلبان کنکور از 2 ماه قبل اقدام کرده است. این اطلاعات شامل زمان ثبت نام کنکور و زمان برگزاری آزمون کنکور است که در سایت سنجش منتشر می شود. همه داوطلبان واجد شرایط کنکور می توانند در زمان مشخص شده با مراجعه به این سایت اقدام به ثبت نام کنند. اما افرادی که فکر می کنند ممکن است از زمان ثبت نام جا بمانند نگران نباشند. همیشه در دو بازه زمانی سایت سنجش اقدام به تمدید این مهلت می کند و افرادی که  ممکن است در تهیه مدارک و یا موارد دیگر دچار مشکل شده باشند بتوانند با خیالی آسوده تر به دنبال  تکمیل امور خود بروند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه نمایید.

شرایط عمومی داوطلبان کنکور سراسری سال 99

  • اعتقاد به دین اسلام و یا ادیانی که در قانون اساسی کشور رسمیت داشته باشند.
  • عدم احراز به نظام جمهوری اسلامی. در صورت عناد باید تغییر نظر احراز شود.
  • نداشتن سوء سابقه در سازمان های غیرقانونی، فراماسونری و اعقاب آنها.
  • عدم احراز فساد اخلاقی.
  •  عدم اعتیاد به مواد مخدر.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید.

شرایط اختصاصی داوطلبان

داشتن یکی از این مدارک

1.دیپلم نظام قدیم   2.مدرک پیش دانشگاهی     3.مدرک کاردانی   

دارندگان مدرک پیش دانشگاهی که تا تاریخ آخر شهریور ماه 99 فارغ التحصیل می شوند.
به دلیل وجود سایر شرایط می توانید دفترچه کنکور سراسری سال 99 را خوب مطالعه کنید و یا با مشاوران ما در سایت تماس حاصل نمایید.

مدارک مورد نیاز ثبت نام کنکور سراسری

برای ثبت نام کنکور سراسری سال 99 نیز مانند سال های گذشته مدارکی مورد نیاز است که با مطالعه دفترچه کنکور می توانید نسبت به آماده کردن آن اقدام نمایید. در این قسمت به توضیح درباره چند مورد می پردازیم.
 در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کنکور ابتدا نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام که به صورت خرید کارت اعتباری انجام می شود، اقدام کنید. اگر در هنگام وارد نمودن اطلاعات دچار اشتباه و یا مشکل شده اید، می توانید به صورت زیر نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.  
برای ویرایش اطلاعات می توانید  با وارد نمودن اطلاعات درخواستی با داشتن اجازه ویرایش نسبت به آن اقدام کنند. مثلا داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نیستند می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند. اما داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی هستند می توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند، اما اطلاعات تحصیلی خود را نمی تواند ویرایش کنند.
شرایط ثبت نام کنکور سراسری سال 99 مانند سال های گذشته انجام می پذیرد و در صورت تغییر حتما به صورت اطلاعیه رسمی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. در صورت بروز هر گونه سوال و مشکل می توانید به سایت ما مراجعه و با مشاوران این سایت مشورت نمایید.

زمان برگزاری آزمون سراسری سال 99 چه موقع است

برای اینکه داوطلبان در هنگام ثبت نام و یا برگزاری زمان آزمون دچار مشکل نشوند همیشه باید سعی نمایند تا اخبار و اطلاعات را از سایت سنجش دنبال نمایند. برای زمان برگزاری آزمون سراسری هنوز تاریخ مشخصی اعلام نشده است. اما ممکن است که زمان برگزاری طبق سال های گذشته انجام نپذیرد و زمان آن به تعویق بیفتد. برای همین لازم است که داوطلبان کنکور 99 حتما اطلاعات دقیق و درست را از سایت سازمان سنجش دنبال نمایند.
داوطلبان دانشگاه آزاد دقت نمایند که امسال دفترچه ای به نام ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد سال 99 منتشر نمی شود و زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری سال 99 برای کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از طریق سایت سنجش اعلام می شود.

برگزاری آزمون سراسری 99

پرسش و پاسخ