اخبار، زمان ثبت نام و آزمون دکتر 99

1398/08/19

 ثبت نام و آزمون دکتر 99

ثبت نام و آزمون دکتر 99 در روز چهارشنبه ۶ آذر ماه تا ۱۲ آذر ماه خواهد بود. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری آزاد را دارند نیز باید در همین بازه ی زمانی اقدامات ثبت نام را تکمیل کنند، ناگفته نماند دفترچه جدیدی برای دکتری آزاد منتشر نخواهد شد. هم اکنون دفترچه این آزمون در دسترس است می توانید اطلاعات کامل در مورد ضرایب و مواد درسی را به دست آورید.

اخبار، زمان ثبت نام و آزمون دکتر 99

طبق آخرین اطلاعات به دست آمده زمان ثبت نام و آزمون دکتر 99 ششم آذرماه می باشد. این تاریخ آخرین اطلاعی است که در دسترس می باشد. بر اساس اطلاعی که توسط سازمان سنجش ارائه شده است ثبت نام آزمون دکتری از روز چهارشنبه ۶ ام آذر ماه تا ۱۲ آذر ماه ادامه می یابد. در ادامه همچنین به تاریخ برگزاری آزمون و مراحل لازم برای ثبت نام در آزمون دکتری اشاره کرده ایم. در نظر داشته باشید که حتما منابع مورد نیاز برای رشته ای که قصد امتحان دکتری را دارید به طور دقیق دوباره ارزیابی کنید و همچنین ناگفته نماند برخی تغییراتی در گرایش رشته ها مشاهده می شود به همین دلیل زمانی که دفترچه آزمون دکتری منتشر شد سعی کنید اطلاعات لازم را به طور دقیق بخوانید. هر ساله شاهد برخی از تغییرات حتی جزیی در آزمون دکتری هستیم و با توجه به تنوع زیاد گرایش و رشته ها همه داوطلبان باید اطلاعات مربوط به رشته و گرایش خود را به طور جداگانه مورد ارزیابی قرار دهند.

 برگزاری آزمون دکتر 99

مراحل ثبت نام و آزمون دکتر 99

در ادامه به طور کلی به مراحل ثبت نام و آزمون دکتر 99 اشاره کرده ایم. برای ثبت نام باید روال تکراری را انجام دهید ولی اگر برای اولین بار قصد شرکت در آزمون را دارید و احتمال آن را می دهید که ممکن است برخی مراحل را به درستی انجام ندهید می توانید با افراد صاحب تجربه در این زمینه مشورت کنید. در طول ثبت نام مدارک و اطلاعاتی از شما درخواست می شود که باید به طور دقیق ارائه گردد. وجود هر گونه نقص در اطلاعات یاد شده بدون تردید برای شما مشکلات جدی آغاز خواهد کرد.

مراحل ثبت نام دکتری 99 :

  1. ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور
  2. پرداخت هزینه ثبت نام دکتری
  3. خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری
  4. ثبت نام آزمون دکتری 99
  5. دریافت رسید ثبت نام دکتری 99

زمان ثبت نام آزمون دکتری آزاد 99

با توجه به تغییرات به وجود آمده در آزمون دکتری داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام در آزمون دکتری آزاد 99 را دارند باید در زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 99 اقدامات لازم را انجام دهید. لازم به ذکر است که دفترچه ای جداگانه ای برای این آزمون منتشر نخواهد شد، دفترچه منتشر شده برای ثبت نام و آزمون دکتر 99 برای این آزمون نیز قابل استفاده خواهد بود. با این توصیف داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکتری آزاد 99 را دارند می توانند در بازه زمانی بین ۶ تا ۱۲ اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون دکتری 99

زمان برگزاری آزمون دکتری 99 نهم اسفند ماه سال ۹۸ خواهد بود و برای آزمون دکتری آزاد ۳ اسفند ماه در نظر گرفته شده است. البته در روزهای اخیر در صفحات اجتماعی مختلف اطلاعاتی مبنی بر تغییر زمان برگزاری آزمون مطرح شده است که به دلیل انتخابات ممکن است آزمون دکتری سراسری ۲ اسفند ماه باشد. اطلاعات تکمیلی بعد از ثبت نام و آزمون دکتر 99 قابل دستیابی خواهد بود. سهم آزمون کتبی در پذیرش نهایی داوطلبان کنکور دکتری 99، پنجاه درصد، مصاحبه علمی 30 درصد و سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری 20 درصد خواهد بود.
هم اکنون می توانید دفترچه ی آزمون دکتری را برای ثبت نام دکتری 99 دانلود کنید و اطلاعات کامل در مورد ضرایب و مواد آزمونی را به دست آورید. حتما مطالعه ی اطلاعات موجود در مورد شرایط کلی و اختصاصی برای ثبت نام در آزمون ره در اولویت خود قرار دهید.

زمان برگزاری آزمون دکتری 99

پرسش و پاسخ