معافیت از خدمت قهرمانان ورزشی

 

جهت کسب اطلاعات در مورد

اعزام به خدمت

از تلفن ثابت با شماره 9099072850 تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد حتی ایام تعطیل

در صورت شلوغی خطوط، با شماره 9099072950 تماس حاصل فرمایید

 

معافیت از خدمت قهرمانان ورزشی

 

1- قهرمانان بازیهای المپيک شامل نفرات اول تا سوم و قهرمانان اول و دوم مسابقات قهرمانی جهانی و نفرات اول بازیهای آسيایی در رشته های ورزشی تحت پوشش كميته بين المللی المپيک (IOC)  و مقام اول تا سوم مسابقات جام جهانی فوتبال, بسکتبال و واليبال با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد كل نيروهای مسلح پس از طی دوره آموزش نظامی در نيروهای مسلح, از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می شوند.

 

2- یکی از فرزندان قهرمانان پارالمپيک جهانی كه عناوین اول یادوم و یا سوم را در بازیهای پارالمپيک كسب كرده باشند با معرفی وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد كل نيروهای مسلح پس از طی دوره آموزش نظامی در نيروهای مسلح از انجام خدمت دوره ضرورت معاف می شوند.

تذكر 1: مشمولان واجد شرایط می بایست پس از اخذ گواهی مربوط به قهرمانی از وزارت ورزش و جوانان با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونيک انتظامی ( پليس+ 10 ) مستقر در تهران نسبت به ثبت درخواست و ادامه سير مراحل رسيدگی, اقدام نمایند.

تذكر 2: رسيدگی به این نوع معافيت به صورت متمركزدر دفاتر خدمات الکترونيک انتظامی ( پليس +10) تهران بزرگ و مركز سازمان وظيفه عمومی ناجا انجام می گيرد.

پرسش و پاسخ