نتایج آزمون زبان EPT دانشگاه آزاد اعلام شد

1396/06/02

جهت کسب اطلاعات در مورد

نتایج آزمون زبان EPT

از تلفن ثابت با شماره 9099072850 تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد حتی ایام تعطیل

در صورت شلوغی خطوط، با شماره 9099072950 تماس حاصل فرمایید

 

 

داوطلبان این آزمون زبان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی  English.iau.ac.ir از نتیجه آزمون آگاهی یابند.

امکان بازیابی شماره پرونده داوطلبان از طریق شماره تماس4743 و انتخاب کلید شماره 3 نیز فراهم است.

مرکز آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی جهت آمادگی داوطلبان، کلاس‌های آموزشی برگزار می کند و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی English.iau.ac.ir/ept جهت شرکت در کلاس‌ها ثبت نام کنند.

به گزارش ایرنا، EPT آزمونی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان و ویژه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است که توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان آن برگزار می شود.

تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه، موظف به شرکت در آزمون EPT و کسب حداقل نمره قبولی (50 از 100) در آن هستند.

برگزاری آزمون EPT از سال 86 شروع و به طور منظم در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده است و با اینکه این آزمون مدتها به صورت فصلی برگزار می شد اما از اردیبهشت 92 تا کنون هر ماه برگزار می شود.

در آغاز کار برگزاری این آزمون، مدرک این آزمون تنها برای داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات ضروری بود، اما بعد از گذشت چندی، ارائه مدرک قبولی EPT برای تمامی داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد الزامی شد.

پرسش و پاسخ