نحوه پذیرش بدون آزمون کارشناسی موسسه آموزش عالی بهزیستی

جهت کسب اطلاعات در مورد

نحوه پذیرش بدون آزمون موسسه آموزش عالی بهزیستی

از تلفن ثابت با شماره 9099072850 تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد حتی ایام تعطیل

در صورت شلوغی خطوط، با شماره 9099072950 تماس حاصل فرمایید

 

 

 

نحوه پذیرش بدون آزمون کارشناسی موسسه آموزش عالی بهزیستی

 

در گزارش هالی مشاور به نقل از ایرنا ملک محمد نجفی از آغاز ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون دانشجو در مقطع تحصیلی کارشناسی نیمسال اول تحصیلی 97 - 96(ترم مهرماه)، موسسه متبوع خود خبر داد و خاطرنشان کرد: ثبت نام از متقاضیان از یکشنبه 29 مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد و تا روز یکشنبه پنجم شهریور ماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی با در اختیار داشتن 37 مرکز آموزشی در سراسر کشور به عنوان تنها مجری آموزش های عالی علمی کاربردی کشور در حوزه رفاه اجتماعی محسوب می شود و آماده پذیرش و ثبت نام از علاقه مندان به تحصیل در رشته های تحصیلی این حوزه در مقطع کارشناسی نیم سال اول تحصیلی 97 - 96(ترم مهر ماه) است.

 

نجفی افزود: رشته های تحصیلی آسیب شناسی اجتماعی - پیشگیری از اعتیاد، تربیت مربی پیش دبستانی، توانبخشی افراد کم توان ذهنی، مددکاری اجتماعی - خانواده، مددکاری اجتماعی - مراکز اورژانس اجتماعی، مددکاری قضایی، مدیریت رفاه اجتماعی، مدیریت تعاون، اصلاح و تربیت، مربی هنر کودک، مددکاری اجتماعی - کودک، تکنولوژی آموزش های فرهنگی و هنری، روانشناسی ورزشی و مدیریت بیمه - بیمه اشخاص، رشته های تحصیلی مراکز آموزشی تابعه موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی، جهت پذیرش بدون آزمون دانشجوی کارشناسی در نیمسال اول تحصیلی 97 - 96(ترم مهر ماه)، را تشکیل می دهند.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به روش گزینش دانشجو اشاره کرد و گفت: گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته‌ محل‌های تحصیلی، براساس معدل کل مندرج در گواهینامه کاردانی، نوع مدرک کاردانی، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی‌ بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه «دفترچه راهنمای ثبت‌نام در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور بارگزاری شده است»، تاکید کرد: داوطلبان باید پس از مطالعه این دفترچه و آشنایی با کلیه شرایط و ضوابط پذیرش، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور به آدرس www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گفته نجفی، علاوه بر کلیه واجدین شرایط، همچنین دانشجویان سال آخر دوره کاردانی که حداکثر تا 31 شهریور ماه موفق به اخذ مدرک کاردانی خواهند شد نیز مجاز به انتخاب کدرشته محل می‌باشند.

رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی به داوطلبان توصیه کرد که پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده 6 رقمی و کدپیگیری 16 رقمی، یک نسخه پرینت از تقاضانامه خود تهیه و آن را نگهداری کنند.

پرسش و پاسخ