مشاوره و معرفی آزمون آیلتس

جهت کسب اطلاعات در مورد

 آزمون آیلتس

از تلفن ثابت با شماره 9099072850 تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

از ساعت 8 صبح تا 1 بامداد حتی ایام تعطیل

در صورت شلوغی خطوط، با شماره 9099072950 تماس حاصل فرمایید

مشاوره آزمون آیلتس IELTS

معرفی

آیلتس به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است.

این آزمون یکی از با ارزش ترین ملاک های تشخیص مهارت فرد در زبان انگلیسی است که در سراسر جهان انجام میشود و در تمام دنیا دارای اعتبار است.

آیلتس در واقع یک آزمون اصلا بریتانیایی است که در برابر آزمون تافل که یک آزمون آمریکایی است قرار میگیرد.

نمره بندی این آزمون از از صفر تا 9 را شامل میشود که نمره قبولی خاصی برای آن در نظر گرفته نشده اما به طور معمول نمره 5 متوسط و از 6 به بالا خوب تلقی میشود.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونه آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

در روز امتحان ابتدا به سوالات Listening سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات Writing پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری قسمت Speaking در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان Speaking از عصر روز امتحان شروع شده و بمدت ۵ روز ادامه می‌یابد. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

آزمون آیلتس یکی از مهم ترین فاکتورها برای مصاحبه دکتری در ایران و همچنین بورسه و apply  در خارج از کشور میباشد از این رو مشاوران ما آماده ارائه مشاوره مناسب به همه افراد در همه زمینه های این آزمون میباشند. جهت کسب اطلاعات با شماره های مرکز تماس بگیرید. 

پرسش و پاسخ