فعالیت مجدد سامانه ثبت‌نام اینترنتی کتب‌ درسی ابتدایی‌ و پیش‌دانشگاهی از 15 مرداد

1396/05/03

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: سامانه ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و دوره پیش دانشگاهی از 15 مردادماه برای جاماندگان، دوباره فعال می‌شود.

سید حسین طلایی زواره، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهار کرد: سامانه ثبت نام اینترنتی کتاب‌های درسی برای دانش‌ آموزان پایه‌های دوم تا ششم ابتدایی و دوره پیش‌دانشگاهی از 15 لغایت 30 مردادماه مجددا فعال می‌شود تا جاماندگان به ثبت‌نام کتب درسی بپردازند.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان این پایه‌ها و مقطع پیش‌دانشگاهی که موفق نشده‌اند، در مهلت مقرر، یعنی 19 فروردین لغایت 22 خردادماه نسبت به ثبت‌نام و سفارش کتاب‌های درسی اقدام کنند، به شرط ثبت‌ اطلاعات خود در سامانه «سناد»، می‌توانند در تاریخ یادشده برای ثبت سفارش به سامانه فروش اینترنتی به نشانی www.irtextbook.com مراجعه کنند.

معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: دانش‌آموزان پایه‌های اول ابتدایی، پایه‌های دهم و یازدهم شاخه فنی و حرفه‌ای و کتاب‌های تکمیلی پایه هفتم استعدادهای درخشان می‌توانند تا 17 شهریورماه نسبت به ثبت‌نام و سفارش کتاب‌های درسی اقدام کنند.

طلایی زواره خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم رشته معارف اسلامی نیز می‌توانند از دهم مرداد تا 18 شهریور ماه به سامانه ثبت‌نام مراجعه کرده و نسبت به سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام کنند.

وی اضافه کرد: مابقی دانش‌آموزان دوره‌های متوسطه اول و دوم نیز می‌توانند برحسب تاریخ‌هایی که متعاقبا اعلام خواهد شد، در نیمه دوم شهریور ماه، از طریق کتابفروشی‌ها، نسبت به تهیه کتب درسی خود اقدام کنند.

"هالی مشاور"

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و انجامثبت نام کتب درسی

با مشاورین ما از تلفن ثابت با شماره 9099072850 یا 9099072950 تماس حاصل فرمایید.

بدون پیش شماره از سراسر کشور

تماس از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد

حتی ایام تعطیل

پرسش و پاسخ